Examens bij de reddingsbrigade Hardinxveld-Giessendam

H'VELD-G'DAM Op 17, 20 en 24 waren de jaarlijkse examens zwemmend redden bij de vijftigjarige reddingsbrigade Hardinxveld-Giessendam. Dit jaar zijn er 160 kandidaten met een diploma naar huis gegaan.

De namen van de geslaagden zijn::

HGRB zwemmer b: Siebe de Krijger, Jessica Mes, Hein Wietse

REDNED junior redder 1: Hanna Boer, Luna Bos, Gideon Dekker, Linde Driessen, Sander van Herwijnen, Nora Hettema, Jelle de Jong, Lucas de Jong, Nathan Koemans, Niels Kool, Tim Koppelaar, Nathan Koppelaar, Anna Kroon, Naomi Nakop, Demy Montaban, Ryvana Montaban, Storm Schreuders, Chantal Sterrenburg, Jeppe Visser, Marit Vlot, Geertje Vogel, Mathilde van de Wolff

HGRB junior redder 1: Jorick Damen, Vincent van Ham, Melanie Heijkoop, Stijn Korevaar, Marinka Loeve, Roel Marcus, Mirjam Schild, Joline Tromp, Tristen van 't Verlaat, Loris Versluis, Willianne van de Wolff

REDNED junior redder 2: Aniek van den berg, Harald den Besten, Jesse Boerman, Annefleur den Breejen, Guusje de Bruin, Jesse Evers, Anne Faasse, Twan Heijkoop, Loïs Huisman, Marlene Kammeraat, Tiber de Klark, Leroy Klijn, Geert Korevaar, Thijmen de Krijger, Jorrit Roest, Daniël de Rooy, Elianne Sterrenburg, Dieuwke Tanis, Marc van Tekkelenburg, Jarno den Uil, Laura van den Vlies, Meike Versluis, Jasper van de Wetering,

HGRB junior redder 2: Liesbeth den Boer, Sjoerd van Bommel, Sammy Mohamud, Luca Westra, Marieke Zwijnenburg

REDNED junior redder 3:Jesse den Breejen, Krijn de Bruin, Jessica Dekker, Mike den Haan, Timon de Jong, Joël Koemans, Daniël de Koning, Marieke Kuiper, Janneke Loeve, Levi Redelijkheid, Nillis de Rooy, Ko de Roover, Jasper de Ruijter, Jurgen den Ruijter, Gideon Stam, Dilana Versluis, Samuël Versluis, Octiwian de With

HGRB junior redder 3: Ronan den Breejen, Rhodé Gbande, Wilrik Heijkoop, Marry Kuiper, Joachim Lagendijk, Jolien de Ruiter, Vera Schild

Redned junior redder 4: Esther van der Aa, Marijn den Besten, Nathan den Breejen, Anna van Doesburg, Eline Driessen, Ard Faasse, Sam Helmink, Ruben van Herwijnen, Leen de Keizer, Nadine Klop, Annelynn Maasland, Jesse Maasland, Daan de Nijs, Kate Poppeliers, Jannes de Ruiter, Yvonne de Ruijter, Willise van der Vlies, Jesse Zandee

Redned zwemmend redder 1: Scott Baks, Gerjan Beukers, Marianne den Boer, David Fiole, Bart Kalkman, Marijn de Ruiter, Daniëlle Vogel, Guan van Wijk, Anne de Zeeuw

HGRB zwemmend redder 1: Tineke de Mik

REDNED zwemmend redder 2: Peter Advokaat, Lianne Baardman, Wouter Bisschop, Wessel de Bruin, Jos Faasse, Joost Kaasjager, Linette Knol, Noor Poppeliers, Job de Roover, Jan Tekkelenburg, Celine Vlot

REDNED zwemmend redder 3: Elvira Baardman, Rosalie Baardman, Kjeld Bakker, Thijs den Breejen, Jesse Huisman, Jonathan de Rover, Jochem de Ruiter

HGRB zwemmend redder 3: Steven Advokaat

Redned zwemmend redder 4: Willem van Asperen, Johnny Both, Suzanne Heikoop, Esther Vogel

Redned life saver 1: Maarten van Asperen, Rien Boer, Tineke Kok, Patrick Vonk

REDNED life saver 2: Fabian Brouwer, Sanne Heeres, Arie Huijgen, Thomas de Jong, Jochem van de Minkelis, Willem van der Pijl, Andy Twilt

REDNED life saver 3: Pamela den Adel, Jelmer Boots, Martine Stam

Rescue 1: Arjan van Helden, Kevin Groenendijk

Rescue 2: Gerdiene Brand, Arjan van de Minkelis, Maartje Rietveld

Drijver 1: Johan Heikoop