• Suzanne Heikoop | SHe Fotografie

Honderdzeventig geslaagden bij Reddingsbrigade Hardinxveld-Giessendam

Op 20, 23 en 27 mei vonden de jaarlijkse examens bij Reddingsbrigade Hardinxveld-Giessendam plaats. Daarbij namen 170 leden een diploma in ontvangst.

De geslaagden:

- HGRB-B: Patrick Blokland, Pierre Boersma, Niels en Sven Bouwmeester, Emir en Mehmet Buitendijk, Leonard van der Meijden, Marissa van der Meijden, Yfke de Rover, Sverre Schreuders, Jurrian Sterrenburg, Jinde Visser, Annemijn van der Wolf.

- NPZ-B:  Maurice Blokland, Thomas Gbande, Maarten Kammeraat, Esther Konijnenburg, Rebecca Kroon, Celine Mostert, Rebekka Versluis .

- Junior Redder 1: Sarah den Boer, Jesse Koppelaar, Siebe de Krijger, Adriënne en Daniëlle Bikker, Gideon Bijkerk, Angela Egas, Sterre en Amber den Hollander, Menthe van Houwelingen, Ingemarit Maasland, Thijs van Milligen, Noah Sack, Daniëlle Terlouw, Janne Vogel, Diederick van Wingerden.

- Junior Redder 2:  Lisanne Bikker, Sander van Herwijnen, Stijn Korevaar, Julian den Boer, Luna Bos, Gideon Dekker, Linde Driessen, Melanie Heijkoop, Niels Kool, Marinka Loeve, Tineke de Mik, Mirjam Schild, Storm Schreuders, Chantal Sterrenburg, Stephan Terlouw, Tristen van 't Verlaat, Loris Versluis, Jeppe Visser, Marit Vlot, Geertje Vogel, Mathilde en Willianne van der Wolf, Wiltyne van der Wolf, Marieke Zwijnenburg.

- Junior Redder 3: Brennen Baks, Aniek van der Berg, Harald den Besten, Jesse Boerman, Guusje de Bruin, Sammy Buitendijk, Daniël Egas, Jesse Evers, Anne Faasse, Twan Heijkoop, Loïs Huisman, Jelle de Jong, Lucas de Jong, Marlene Kammeraat, Tibor de Klark, Nathan Koemans, Nathan en Tim Koppelaar, Geert Korevaar, Thijmen de Krijger, Anna Kroon, Roel Marcus, Jorrit Roest, Daniël de Rooy, Elianne Sterrenburg, Dieuwke Tanis, Marc van Tekkelenburg, Jarno de Uil, Meike Versluis, Laura van der Vlies, Luca Westra, Jasper van der Wetering.

- Junior Redder 4: Rhodé Gbande, Joël Koemans, Joachim Lagedijk, Jesse den Breejen, Ronan den Breejen, Krijn de Bruin, Jessica Dekker, Mike den Haan, Chloë Hameete, Timon de Jong, Daniël de Koning, Marieke Kuiper, Janneke Loeve, Levi Redelijkheid, Nillis de Rooy, Ko de Roover, Jasper de Ruijter, Jurgen de Ruijter, Vera Schild, Gideon Stam, Dilana Versluis, Samuël Versluis, Octawian de With.

- Zwemmend Redder 1: Annelynn Maasland, Marijn den Besten, Nathan den Breejen, Anna van Doesburg, Eline Driessen, Ard Faasse, Sam Helmink, Ruben van Herwijnen, Leen de Keizer, Nadine Klop, Jesse Maasland, Yvonne de Ruijter, Rachel Schouten, Willise van der Vlies, Wietse Wijnja, Jesse Zandee.

- Zwemmend Redder 2: Scott Baks, Gerjan Beukers, Bart Kalkman, Daniëlle Vogel, Anne de Zeeuw.

- Zwemmend Redder 3: Lianne Baardman, Wessel de Bruin, Jos Faasse, Joost Kaasjager, Linette Knol, Job de Roover, Jan Tekkelenburg, Celine Vlot.

- Zwemmend Redder 4: Steven Advokaat, Elvira en Rosalie Baardman, Kjeld Bakker, Thijs den Breejen, Jesse Huisman, Jonathan de Rover.

- Lifesaver 1: Willem van Asperen, Johnny Both, Esther Vogel.

- Lifesaver 2: Rien Boer, Kevin Groenendijk, Patrick Vonk.

- Lifesaver 3: Arie Huijgen, Thomas de Jong, Jochem van de Minkelis, Andy Twilt.

- Rescue 1:  Maarten van Asperen, Pamela den Adel, Jelmer Boots, Suzanne Heikoop.

- Rescue 2:  Arjan van Helden.

- Rescue 3: Gerdiene Brand, Maartje Rietveld.

- Rescue 4: Martine Stam.

- Drijver 2: Johan Heikoop.